Nurkowe imprezy podczas długiego weekendu!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 23, 2011 13:48

Nurkowe imprezy podczas długiego weekendu!

weekend

Przypominamy wszystkim zainteresowanym spędzeniem „na nurkowo” rozpoczynającego się właśnie długiego weekendu o dwóch świetnych imprezach. Jest to wspaniała okazja, żeby spędzić przyjemnie czas z rodziną i przyjaciółmi nad wodą, w doborowym towarzystwie i doskonałej atmosferze.


Pierwszym z wspomnianych wydarzeń jest II Women’s Free Weekend , organizowany w Giewartowie w dniach 25-26 czerwca. Zlot polskich syrenek będzie miał miejsce nad jeziorem Powidzkim w bazie nurkowej Nemo. Organizatorami zlotu są Bluego Polska Akademia Freedivingu, Stowarzyszenie Freediving Poland oraz Stowarzyszenie Spearfishing Poland. Dla uczestników przewidziane są pamiątkowe koszulki!

koszulkafree

Z kolei drugą możliwością spędzenia wolnego czasu jest kolejna odsłona Nurkowych Demo Days! Spotkanie odbędzie się nad jeziorem Piłakno w bazie Aquarius i potrwa do godz. 18.30 w niedzielę 26 czerwca! W tym czasie, odbędą się zajęcia prowadzone przez dr Jarosława Krzyżaka i Michała Kosuta ze Szkoły Instruktorów Nurkowania. Oprócz tego, jak zwykle do testowania będzie dostępna cała masa sprzętu od czołowych producentów.

Źródło i Foto: Organizatorzy

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 23, 2011 13:48

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń