A Lateral Line – 333 Production

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 3, 2012 16:06

A Lateral Line – 333 Production

Na naszych łamach poruszamy najrozmaitsze tematy związane z nurkowaniem. Są jednak kwestie, do których często wracamy, gdyż uważamy je za wyjątkowo ważne. My nurkowie, jako społeczność widzimy świat w zupełnie inny sposób, dlatego też w wielu kwestiach, posiadamy zupełnie inną wrażliwość, niż ludzie, którzy nigdy nie mieli okazji znaleźć się pod wodą.

Jedną z nich jest dramatyczna sytuacja w jakiej znajdują się jedne z najwspanialszych zwierząt na naszej planecie – rekiny. Światowa populacja tych zwierząt, na skutek pośredniej i bezpośredniej działalności człowieka, została zredukowana o 90%!

Zabijane dla sportu, mięsa i przede wszystkim dla swoich drogocennych płetw, stoją na skraju wyginięcia. Ponieważ niezaprzeczalne piękno podwodnego świata, jest tym co ciągnie nas pod powierzchnię wody, nie możemy w takiej sytuacji, pozostać jedynie biernymi widzami.

Mówiąc głośno o problemach, jesteśmy w stanie kształtować inny niż fabularny (np. film „Szczęki”) obraz podwodnych drapieżników. Na całym świecie, prowadzone są działania mające na celu ochronę rekinów. Jednym z głównym sposobów zmiany wizerunku rekina, są filmy tworzone przez nurków, prezentujące prawdziwe oblicze tych majestatycznych stworzeń.

Właśnie takie produkcje znajdziecie na stronie grupy filmowej 333 Productions. Poniżej umieszczamy jeden z trailerów, dostępnych na wspomnianej witrynie.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 3, 2012 16:06

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2019

Sortowanie
4Kwi - 7Całodniowa Deep and Extreme Indonesia
5Kwi - 7Całodniowa Marine Diving Fair 2019
11Kwi - 14Całodniowa Asia Dive Expo (ADEX)
12Kwi - 14Całodniowa Diving Resort Travel Expo
27Kwi - 28Całodniowa The Blue Wild
28KwiCałodniowa Central New York Dive Show