Zawody Krystalicznej Wody – spotkanie freedivingowe nad Hańczą

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Lipiec 11, 2011 11:45

Zawody Krystalicznej Wody – spotkanie freedivingowe nad Hańczą

zkw

Szykuje się nam kolejna ciekawa impreza dla wszystkich zainteresowanych nurkowaniem swobodnym! W dniach 25 lipca – 1 sierpnia, w miejscowości Błaskowizna, położonej nad jeziorem Hańcza, spotkają się freediverzy i freediverki, aby walczyć o laury w turnieju – Zawody Krystalicznej Wody.

ZWK, to kontynuacja imprezy, która swoją pierwszą edycję miała w 2009r. Dzięki doświadczeniu nabytemu wtedy, jak i podczas Mistrzostw Polski, rywalizacja w tym roku, będzie odbywała się jako oficjalne zawody AIDA o statusie międzynarodowym.

Rywalizacja będzie toczyć się w 3 konkurencjach: Constant Weight (stały balast), Free Immersion (nurkowanie bez płetw) oraz Unassisted (stały balast bez płetw).

Głównym organizatorem zawodów, jest Stowarzyszenie Freediving Poland. Partnerami w organizacji imprezy są: baza nurkowa Banana Divers, Centrum Nurkowe Adriatic oraz Centrum Nurkowe Submariner.

W gospodarstwie państwa Kacprzak w Błaskowiźnie pod nr 33 utworzone zostanie Centrum Zawodów oraz Punkt Informacyjny. Również pod tym adresem zakwaterowana zostanie większość startujących zawodników.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie zawodów http://woda.free-diving.pl/

Zawody objęte są patronatem medialnym przez portal Divers24, dlatego możecie spodziewać się na naszych łamach, najświeższych informacji oraz galerii zdjęć z całej imprezy.

Wszystkich miłośników nurkowania na wstrzymanym oddechu zapraszamy do udziału w Zawodach Krystalicznej Wody!

Źródło: http://woda.free-diving.pl/

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Lipiec 11, 2011 11:45

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN