III Zlot Freediverek 23-24 czerwca 2012

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 12, 2012 18:37

III Zlot Freediverek 23-24 czerwca 2012

Znamy już szczegóły kolejnej – trzeciej, edycji Zlotu Polskich Freediverek. Impreza kierowana jest do wszystkich pań w naszym kraju, które chciały by spróbować swoich sił w tym pięknym i wyciszającym sporcie, jakim jest nurkowanie swobodne, czyli freediving.

Miejscem spotkania będzie Jezioro Powidzkie, niedaleko Giewartowa. Jak twierdzą sami organizatorzy – „jest to miejsce niezwykle przyjazne wszystkim syrenkom”. Oprócz Bluego, zlot wspierają marki Pussy Project, 4Heroes oraz Centrum Nurkowe Nemo24.

Dla tych pań, dla których udział w zlocie będzie debiutem, przygotowane jest już szkolenie teoretyczno-praktyczne, wprowadzające w błękitny świat freedivingu. W trakcie jego trwania poznacie wszystkie podstawowe elementy nurkowania na wstrzymanym oddechu i techniki, które przydadzą wam się pod wodą.

Bardziej doświadczone syrenki, otrzymają dwudniową porcję treningów pod okiem zaawansowanych nurków i instruktorów. Dodatkowo na sobotę wieczór, zaplanowano warsztaty z Martą Niedźwiedzką – nurkiem technicznym i doświadczonym „life coachem”. W trakcie tego spotkania, będzie mowa o zwiększaniu świadomości własnego ciała i własnych potrzeb, a także o łamaniu ograniczających nas blokad.

Niedzielny poranek przyniesie chwilę relaksu, podczas spotkania z joginką Aleksandrą Kraszewską, która pokaże jak rozbudzić w sobie energię, aby aktywnie spędzić cały dzień.

Gdybyście myśleli, że to już sporo zajęć jak na 2 dni, to na dokładkę, pozostaje szkolenie z pierwszej pomocy nad wodą. Będą to warsztaty w oparciu o materiały EFR, a poprowadzi je doświadczony instruktor z tego zakresu – Piotr Szefer.

Więcej szczegółów o imprezie oraz dokładny wykaz wszystkich kosztów, znajduje się na stronie organizatora pod tym linkiem.

Źródło i Foto: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 12, 2012 18:37

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020