II Women’s Free Weekend

Dodane przez Kuba Maj 15, 2011 12:42

II Women’s Free Weekend

Womens Free WeekendPod koniec czerwca czeka nas naprawdę ciekawe wydarzenie nurkowe. W dniach 25-26 czerwca w Giewartowie, nad jeziorem Powidzkim, w bazie nurkowej NEMO odbędzie się II Women’s Free Weekend. Jest to, jak sama nazwa wskazuje impreza kierowana do kobiet. Organizatorami zlotu są Bluego Polska Akademia Freedivingu, Stowarzyszenie Frediving Poland oraz Stowarzyszenie Spearfishing Poland.

Zlot został zorganizowany po to, aby pokazać kobietom, że mogą zrobić coś w nurkowaniu. Nie tylko sprzętowo, ale też na bezdechu. Sport jest wciąż mało znany w Polsce, w śród kobiet jest jeszcze mniej, więc warto było pokazać dziewczynom, organizując taki zlot, że po pierwsze mogą to zrobić, a po drugie, że jest to dla nich dostępne.” – mówiła o pierwszej edycji, jego organizatorka Agata Bogusz.

W tym roku panie mogą spotkać się w większym gronie, gdyż kilka z uczestniczek pierwszego spotkania stało się doświadczonymi freediverkami i będą mogły zaopiekować się początkującymi koleżankami.

Opieką nad wszystkimi uczestniczkami sprawować będą: Agata Bogusz – instruktorka nurkowania i rekordzistka Polski we freedivingu w konkurencjach głębokich oraz Aleksandra Sulkiewicz rekordzistka Polski we freedivingu w konkurencjach basenowych.

Koszt udziału w imprezie wynosi ok 150zł i obejmuje 2 noclegi, pamiątkową koszulkę oraz organizację zajęć. O szczegółach zlotu można przeczytać na stronie www.bluego.pl

Formularz rejestracyjny można znaleźć, pod linkiem:
http://bluego.pl/uploads/2011/04/formularz-zgloszeniowy2011.doc

Dodane przez Kuba Maj 15, 2011 12:42

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2019

Sortowanie
31Sty - 3LutCałodniowa Moscow Dive Show 2019
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019
9LutCałodniowa VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego
22Lut - 24Lut 2208:00Lut 24#GoDiving - Dive Show
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja