Oferta specjalna jednego z egipskich hoteli

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 5, 2012 11:02

Oferta specjalna jednego z egipskich hoteli

Z okazji ponownego otwarcia, jeden z najpopularniejszych hoteli dla nurków – Ocean Club ma teraz ofertę specjalną dla swoich klientów. Zlokalizowany w Naama Bay nad Morzem Czerwonym, oferuje swoim gościom bardzo atrakcyjne pakiety nurkowe. Korzystając z tej ferty mamy szansę zaoszczędzić 50% ceny!

Ocean Club, to świetna baza wypadowa, dla tych nurków, którzy lubią zatrzymać się na stałym lądzie, w okolicach Sharm el Sheikh. Hotel oddany do użytku po kapitalnym remoncie, oferuje 80 pokoi, w spokojnej okolicy, niedaleko Zatoki Naama. Znajdujący się na zacisznym uboczu, oddalony jest jednak jedynie 15min spacerkiem od starego rynku, barów i restauracji.

Ocean College Dive Club, znajdujący się przed remontem na terenie hotelu, przeniósł swoją bazę, niemniej jednak, zapewniony jest do niego transport, nie obciążający nas dodatkowymi kosztami. W zależności od naszych potrzeb, zostaniemy dostarczeni do ich bazy w Naama Bay lub bezpośrednio na łódź.

Za 3 dni nurkowania z Ocean College (butle i balast wliczone), zapłacimy £64, natomiast za pakiet 5 dni nurkowych z łodzi, będziemy musieli zapłacić £99. Za kurs PADI OWD, będziemy musieli zapłacić £175 a za AOWD £167. Tygodniowy pobyt w Ocean Club zaczyna się od £399 (wliczony bilet powrotny i opłaty lotniskowe).

Ocean College, to jedna z najbardziej uznanych szkół nurkowych w Sharm el Sheikh. Jako pięciogwiazdkowe centrum PADI IDC, BSAC Premier Facility i DSAT Tec, oferuje szeroki wachlarz usług i szkoleń, niezależenie od naszego poziomu wyszkolenia.

Źródło: Sportifdive.co.uk

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 5, 2012 11:02

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2018

Sortowanie
10Lis - 11Lis 1001:00Lis 11Scottish Dive Conference
14Lis - 17Lis 1401:00Lis 17DEMA Show 2018
16LisCałodniowa Konferencja historyczna z okazji 50-lecia eksperymentu Meduza