Demo Days na Zakrzówku – Relacja

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 19, 2011 08:33

Demo Days na Zakrzówku – Relacja

joomplu:1604

Za nami kolejna edycja nurkowych Demo Days. Tym razem nurkowe towarzystwo nawiedziło Małopolskę, a konkretnie popularny akwen w Zakrzówku. Pogoda, mimo że w kratkę, to nie pokrzyżowała szyków, wszystkim, którzy postanowili pojawić się w ten weekend na testach sprzętu nurkowego.


Wszystko zaczęło się w sobotę, pogoda była wprost cudowna. Dużo słońca, ciepło, zarówno na brzegu, jak i pod wodą ten fakt nie pozostał niezauważony. Niestety drugiego dnia pogoda zmieniła się diametralnie i od rana padał deszcz.

Nie zmienia to faktu, że frekwencja zarówno pod względem wystawców, jak i gości, była na bardzo wysokim poziomie. Na piaszczystym cyplu, tuż obok wejścia do wody, można było spotkać następujące firmy: Santi, Vektor Sport (Tusa i Poseidon), Divemaster Katowice, czy X Deep. Nieco dalej od wody rozstawili się Graal Marine, Mares, Bare i Technika Podwodna.

Odwiedzający zapełnili cały teren, tak wiaty przygotowane dla gości, jak i wszystkie parkingi. Wśród przybyłych byli zarówno indywidualni goście oraz całe centra nurkowe ze swoimi kursantami. Mimo dużej liczby osób, logistycznie całość przebiegła bardzo sprawnie i nikt nikomu nie przeszkadzał, każdy miał swobodny dostęp do wszystkich miejsc i wystawców.

Duże zainteresowanie budziły ocieplacze i suche skafandry Santi, niektórzy sprawdzali właściwości podwójnego kaptura, nowości od gdyńskiej firmy, a kilku śmiałków postanowiło sprawdzić jak pływa się z użyciem ogrzewania elektrycznego. Z kolei na stoisku Vektor Sportu, najwięcej zainteresowania wzbudzały automaty Poseidona i Jackety Tusa. W ciągu 2 dni goście mieli szansę porównać dużą ilość sprzętu firm z całej Polski.

Perełką kolejnej edycji Demo Days, były testy ROV’a, które wzbudziły olbrzymie zainteresowanie. Podsumowujące te dwa dni na Zakrzówku, z czystym sumieniem można powiedzieć, że była to jedna z bardziej udanych imprez w ostatnim czasie, jedynym minusem, okazałą się być niedzielna pogoda, ale trochę deszczu dla prawdziwego nurka to nie problem!

Do zobaczenia na kolejnej edycji nurkowych Demo Days!

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii: Demo Days Zakrzówek 

Źródło: własne

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 19, 2011 08:33

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Wrzesień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN