Luty , 2019

9LutCałodniowa VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego

Więcej

Szczegóły wydarzenia

9 lutego 2019 r. w godzinach rannych rusza VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego na Uniwersytecie Warszawskim. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was maraton niezwykle ciekawych prezentacji – tym razem będzie ich 29! Naszymi gośćmi będą najlepsi na świecie nurkowie wrakowi, badacze głębin, historycy oraz archeologowie – ich sylwetki znajdziecie w zakładce „Prelegenci”.

W ramach programu festiwalowego, wzorem lat ubiegłych przygotowaliśmy także kilka uroczystych premier książkowych.

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów, która potrwa do 3 lutego 2019 r. Cena pojedynczego biletu pozostaje niezmienna – 100 zł. Natomiast jeśli pozostaną wolne miejsca, to bilety będzie można kupić w dniu festiwalu tylko za gotówkę w cenie 140 zł.

Po maratonie prezentacji zapraszamy na uroczysty bankiet, który odbędzie się w zabytkowych salach Uniwersytetu. Podczas spotkania serwowane będą wykwintne potrawy oraz szlachetne trunki. Organizatorzy przygotowali wyjątkowy program. Wystarczy tylko wspomnieć, że David Mearns odkrywca wraku słynnego krążownika liniowego HMS „Hood” opowie jak doszło do odnalezienia i wydobycia dzwonu okrętowego, który można podziwiać w Portsmouth. Z kolei Richie Kohler, bohater bestsellerowej książki w „Pogoni za cieniem”, zabierze nas w wyjątkową podróż w czasie; z humorem opowie o swojej niezwykle barwnej 40-letniej karierze nurka wrakowego. Festiwalowi prelegenci opowiedzą także o swoich planach eksploracyjnych na najbliższą przyszłość. 

Podczas spotkania zostanie wylosowany suchy skafander ufundowany przez naszego sponsora brytyjską firmę OTTER. Zaproszenie na bankiet można kupić tylko przez Internet w cenie 200 zł.

Dla osób, które chcą spędzić noc w Warszawie hotel Ibis Stare Miasto przygotował specjalną ofertę. Więcej informacji i link do hotelu poniżej.

Do zobaczenia wkrótce na festiwalu w Warszawie! Tego nie można przeoczyć!!! W tym jednym wyjątkowym dniu brać nurkowa i wrakowa ma swoje święto!!!

Czas

Całodniowa (Sobota )