Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Under Pressure

15 września 2014 15:38
Telefon: 668 140 959,00
Adres:
ul. Towarowej 22/63, Białystok Podlaskie, Polska 15-007
Opis:

Jeżeli nie jesteś pewny, że chcesz nurkować – sprawdź to!!!! Zapisz się na nurkowanie INTRO i wraz z instruktorem, podczas zajęć basenowych zobacz jak wygląda świat pod wodą.

Jeżeli już się zdecydowałeś na rozpoczęcie przygody nurkowej … Zapisz się na kurs podstawowy OWD (jak , najczęściej przeprowadzany kurs na naszym globie). Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat największej międzynarodowej organizacji nurkowej na świecie – PADI lub organizacji technicznej IANTD.

Jedyne czego wymagamy, to: dobrego stanu zdrowia oraz ukończonych 10 lat i umiejętności pływania.

A oto droga do otrzymania pierwszego certyfikatu:

 • Napisz mail do nas, podając rodzaj kursu, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, abyśmy mogli do Ciebie oddzwonić i omówić szczegóły kursu.
 • Terminy spotkań ustalamy tak, aby odpowiadały całej grupie.
 • Jeżeli nie masz sprzętu ABC (maska, płetwy, fajka) to pomogę Ci w jego wyborze i ewentualnie w jego zakupie w naszym sklepie internetowym (to jedyny sprzęt, który musisz posiadać rozpoczynając kurs – reszta jest wliczona w cenę kursu).
 • Po wpłaceniu zaliczki otrzymasz książkę do samodzielnej nauki (na własność). Przed pierwszym spotkaniem czytasz pierwszy rozdział z książki i wypełniasz pytania testowe, które znajdują się na końcu każdego rozdziału.
 • Umawiamy się na pierwsze spotkanie, gdzie wypełniasz wymaganą dokumentację (w tym oświadczenie o stanie zdrowia). Jeżeli nie masz żadnych obaw co do stanu zdrowia, to po wypełnieniu oświadczenia, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu, nie potrzebujesz zaświadczenia lekarskiego o zdolności do nurkowania. Po załatwieniu wszystkich formalności przechodzimy do pierwszych zajęć teoretycznych.
 • Każde zajęcia teoretyczne rozpoczynamy od obejrzenia filmu i sprawdzenia pytań testowych z książki. Następnie w formie wykładu omawiamy zagadnienia teoretyczne, skupiając się szczególnie na tych, które sprawiają Ci największe trudności. Po wykładzie wypełniasz quiz z opanowanej wiedzy.
 • Umawiamy się na zajęcia basenowe, które rozpoczynają się od omówienia ćwiczeń.
 • Kolejne wykłady przeplatane na zmianę zajęciami na basenie.
 • Po zakończeniu sesji teoretycznych i basenowych, umawiamy się na nurkowanie na wodach otwartych (do wyboru akweny w Polsce i Egipcie).
 • Polecamy niekupowanie sprzętu ABC bez wcześniejszej rozmowy z instruktorem.
 • Badania lekarskie – prosimy o bezposredni kontakt z instruktorem.
Lista kategorii: ,
Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
ul. Towarowej 22/63, Białystok Podlaskie, Polska 15-007

Send message to listing owner

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń