Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Raf Fish

12 września 2014 12:19
Telefon: 501 784 159,00
Adres:
ul. Potok 4a, Skoczów Śląskie, Polska 43-430
Opis:

Skoczowskie Centrum Nurkowania Raf-Fish powstało w 2007 roku. Jest to miejsce, które powstało z pasji i w którym chcemy zarażać innych tym, co fascynuje nas najbardziej, czyli nurkowaniem. Każdy, kto do nas przychodzi nie jest tylko klientem, ale przede wszystkim potencjalnym członkiem naszej nurkowej społeczności, z którym możemy dzielić się wrażeniami oraz fascynacją światem podwodnym. Naszym głównym celem, jest szkolenie płetwonurków rekreacyjnych w systemach szkoleniowych PADI, PSAI oraz  KDP/CMAS.

Ponadto, prowadzimy sklep ze sprzętem nurkowym pochodzącym od większości renomowanych producentów, takich jak Santi, Aqualung, Mares, Apeks, Xdeep, Light-For-Me, Scubatech/Tecline, Bare i wielu innych. Wszystkim klientom doradzamy w zakresie dobrania sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

W naszym skoczowskim Centrum mieści się serwis, wypożyczalnia jak również punkt napełniania butli nurkowych powietrzem, nitroksem i trimiksem.

Dla zainteresowanych często organizujemy wyjazdy w interesujące miejsca dla nurków takie jak Egipt, Norwegia, Austria, Niemcy, Czechy (Svobodne Heřmanice), Słowacja (Tornala) czy też Bałtyk i pobliskie nurkowiska w Polsce.

Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
ul. Potok 4a, Skoczów Śląskie, Polska 43-430

Send message to listing owner

I ogolnopolska konferencja – badania podwodne
Pen Epl7

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Wrzesień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN