Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Profundal

11 września 2014 11:25
Telefon: 506 040 999,00
Adres:
ul. Bronisława Ratajczaka 1, Świdnik Lubelskie, Polska 21-040
Opis:

Moja przygoda z nurkowaniem rozpoczęła się 15 lat temu w … pracy. Jestem byłym funkcjonariuszem służb mundurowych. Służba wymagała ode mnie kwalifikacji i uprawnień w zakresie ratownictwa podwodnego, a także przeprowadzania szkoleń funkcjonariuszy służb mundurowych.  Dziś wykorzystuję nabyte wcześniej umiejętności podczas kursów nurkowych, do których gorąco zachęcam, a które są częścią mojej drugiej miłości: nurkowania. Na szkoleniach, które prowadzę  nie jest „lekko”, ale na pewno jest skutecznie

Pierwsze szlify nurkowe zdobyłem na obozie nurkowym LOK (Liga Obrony Kraju) nad Jeziorem Mamry. Tam też poznałem ludzi, z którymi do tej pory, mimo upływu lat, mam przyjemność dzielić moją nurkową pasję. Nurkowałem w Morzu Czerwonym, Śródziemnym, Bałtyckim i Adriatyckim, w jeziorach górskich w Austrii, na wrakach Malty oraz w większości jezior i kamieniołomów w Polsce, ale wciąż nie brakuje nowych niesamowitych miejsc, w które chętnie zabieram naszych kursantów i przyjaciół na wspólne podwodne przygody.

Od roku 2004 jestem instruktorem płetwonurkowania organizacji SSI (Scuba Schools International), jednej z największych organizacji nurkowych na świecie. Od 11 lat aktywnie działam w Ochotniczej Straży Pożarnej – sekcja Ratownictwa Wodnego w Lublinie, a w 2011 dołączyłem do grona instruktorów prestiżowej technicznej organizacji TDI (Technical Diving International), a także jej „rekreacyjnej siostry” SDI (Scuba Diving International).

Lista kategorii: , ,
Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
ul. Bronisława Ratajczaka 1, Świdnik Lubelskie, Polska 21-040

Send message to listing owner

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń