Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Octopus

12 września 2014 15:54
Telefon: 655 271 450,00
facebook: Octopus FB
Adres:
Leszczyńskich 35, Leszno Wielkopolskie, Polska 64-100
Opis:

Historia Centrum Nurkowego Octopus rozpoczyna się wraz z utworzeniem sekcji płetwonurków przy Klubie Pływackim „Akwawit” w 1994 roku. Założycielem sekcji był Adam Juskowiak i Piotr Krempa. Obaj rozpoczęli propagowanie nurkowania w rejonie ówczesnego województwa leszczyńskiego.

Obecnie posiadamy bogate, ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów nurkowych. Przez ten okres mieliśmy przyjemność przeszkolić już kilka tysięcy osób.

Zajmujemy się prowadzeniem kursów nurkowych oraz szeroko pojętą turystyką nurkową. Nasi instruktorzy szkolą w wiodących na całym świecie federacjach nurkowych: PADI , CMAS, IANTD oraz HSA. Pierwsze trzy federacje zajmują się szkoleniami nurkowymi od podstaw, poprzez wszechstronne szkolenia specjalistyczne, aż do szkoleń instruktorskich. Natomiast ostatnia organizacja (HSA) specjalizuje się w szkoleniach nurkowych dla osób niepełnosprawnych.

Prócz podstawowej działalności dydaktycznej zajmujemy się również wyjazdami nurkowymi po całym świecie. Organizujemy wyprawy do takich krajów jak Egipt, Chorwacja, Turcja, Tajlandia, Norwegia oraz do tak odległych miejsc jak Meksyk czy Bali (indonezyjska wyspa). Wszystko po to, abyście mogli wspólnie z nami zwiedzać podwodne krainy na całej mapie nurkowej świata.

Jako pasjonaci nurkowania i podwodnego świata nie zapominamy, aby dbać o dobry stan podwodnej fauny i flory. Co roku spotykamy się nad pobliskim Jeziorem Dominickim by wspólnie posprzątać z dna wszystko co nie powinno się tam znaleźć.

Misja Octopus’a:

    Naszym podstawowym zadaniem jest uczenie bezpiecznego nurkowania oraz organizowanie wypraw nurkowych po całym świecie. Dzięki naszej wyszkolonej kadrze propagujemy nurkowanie rekreacyjne dla każdego.

Lista kategorii: ,
Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
Leszczyńskich 35, Leszno Wielkopolskie, Polska 64-100

Send message to listing owner

Informacyjna Tusa
Bare ECN

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2019

Sortowanie
31Sty - 3LutCałodniowa Moscow Dive Show 2019
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019
9LutCałodniowa VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego
22Lut - 24Lut 2208:00Lut 24#GoDiving - Dive Show
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja