Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Nurkomania

10 września 2014 15:46
Telefon: 501 627 846,00
Adres:
Kraków, ul. Kobierzyńska 63/48 A Małopolskie, Polska 30-363
Opis:

Kursy nurkowania PADI i CMAS

Witam się płetwonurku, którym już jesteś lub wkrótce będziesz. Nie znamy się, ale mogę zapewnić, że z naszych kursów będziesz zadowolony. Jeżeli nic nie wiesz o kursach nurkowych poniżej zamieszczam krótka informację.

  • DSD kurs Discover Scuba Diving PADI umożliwia zrobienie pierwszego małego kroku w nurkowanie.  Zajęcia odbywają się w idealnych warunkach – na basenie lub na wodach baseno-podobnych w towarzystwie instruktora. Program DSD umożliwi zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych, oraz podjęcie decyzji o dalszym szkoleniu.
  • OWD Open Water Diver PADI to podstawowy stopień, pozwala samodzielnie nurkować do głębokości 18m. Większość osób swoją przygodę z nurkowaniem zaczyna od tego stopnia.
  • AOWD to Advanced Open Water Diver PADI to kolejny stopień, pozwalający nurkować na głębokość 30m
  • Deep Diver PADI - to nie stopień lecz specjalizacja, pozwala nurkować do 40m (maksymalna głębokość w nurkowaniu rekreacyjnym, dalsze zwiększanie głębokości wymaga szkolenia na poziomie nurka technicznego.
  • Specjalizacje PADI – uczą nurkować w różnych warunkach, w PADI jest wiele specjalizacji, lista dostępnych specjalizacji znajduje sie poniżej.
  • Oczywiście są również inne stopnie jak Rescue Diver PADI czy Divemaster PADI, ale aby je zdobyć potrzeba posiadać co najmniej AOWD PADI.
Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
Kraków, ul. Kobierzyńska 63/48 A Małopolskie, Polska 30-363

Send message to listing owner

Reklama

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2020

Reklama
Reklama