Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Dive Team

18 września 2014 14:13
Telefon: 713 241 591,00
Adres:
ul. Trauguta 68, Wrocław Dolnośląskie, Polska 50-420
Opis:

DIVE TEAM powstał we wrześniu 1999 roku w odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie rynkiem nurkowym w Polsce i na świecie. Główna działalnością firmy jest kompleksowa obsługa płetwonurków: prowadzenie profesjonalnych szkoleń nurkowych PADI, DSAT, DAN,  organizacja wyjazdów, wypraw i safari nurkowych do różnych zakątków świata, sprzedaż, serwis i wypożyczalnia sprzetu. Oferowane przez nas kursy nurkowania traktujemy tylko jako przepustkę do podwodnego świata, narzędzie dzięki któremu otwiera się przed Wami tajemniczy podwodny świat.

Jesteśmy na rynku już 12 lat. Wyszkoliliśmy ponad 1000 osób. Za nami prawie 160 wypraw nurkowych do najpiekniejszych miejsc nurkowych na świecie. Byliśmy już kilkakrotnie w Indonezji, na Filipinach, Kostaryce, Tajlandii, Zaznibarze, Kenii, Tanzani, Zielonym Przylądku, Dubaju, Meksyku, Egipcie, Hiszpani, Grecji, Chorwacji, Włoszech i wielu innych, organizowalismy safari nurkowe na Morzu Czerwonym, Similianach, Komodo i Filipinach.

Skupiamy ludzi których pasją są podróże i nurkowanie. Jeśli jeszcze nie nurkowałeś z nami odwiedź nas, zadzwoń lub napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie ofertę wyjazdową lub szkoleniową.

Lista kategorii: , ,
Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
ul. Trauguta 68, Wrocław Dolnośląskie, Polska 50-420

Send message to listing owner

I ogolnopolska konferencja – badania podwodne
Pen Epl7

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Sierpień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN