Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Centrum Nurkowe Piechcin

15 września 2014 09:59
Telefon: 665 919 919,00
Adres:
ul. Radłowska 2, Piechcin Kujawsko-Pomorskie, Polska 88-192
Opis:

CENTRUM NURKOWE PIECHCIN
Serdecznie zapraszamy
do przeżycia niezapomnianych podwodnych chwil w niezwykle czystej wodzie gdzie widoczność sięga nawet
do 15 metrów!

„adriatyckie” warunki nurkowania potwierdzają najnowsze „kuszące” zdjęcia, którym nie można się oprzeć (w załączniku) oraz filmiki:
ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ NOCLEGI W POBLIŻU KAMIENIOŁOMU DLA GRUP NURKOWYCH.

Witamy w Piechcinie!

Wyjątkowy akwen powstały po zalaniu wapiennego wyrobiska jest niezwykłym miejscem: jezioro otaczają białe wapienne skały kontrastujące z czystą lazurową wodą. Przez chwilę można się poczuć jak na wakacjach nad morzem Śródziemnym ;) Jest to doskonałe miejsce dla amatorów nurkowania i nie tylko …
Specyficzny teren otaczający kamieniołom doskonale nadaje się między innymi do gry w paintball i jazdy na quadach. Na życzenie możemy uatrakcyjnić spędzenie czasu między nurkowaniami, przygotowując specjalną ofertę.
Otoczenie wapiennych skał sprawia, że malownicze krajobrazy stają się pięknych tłem do sesji niebanalnych fotografii, zwłaszcza tych ślubnych. Dla chętnych mamy specjalną ofertę.
Zachęcamy również do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich na profesjonalnej strzelnicy zaprzyjaźnionego PIECHCIŃSKIEGO BRACTWA KURKOWEGO. Istnieje możliwość organizacji zawodów strzeleckich z karabinu, pistoletu oraz broni czarnoprochowej (w przypadku zainteresowania konieczna jest wcześniejsza rezerwacja).

Zapraszamy kluby i centra nurkowe, firmy oraz osoby indywidualne. Wszelkie pytania można kierować na podany niżej adres mailowy, lub kontakt telefoniczny.
Nurkowanie:

Nurkowanie w Piechcinie pozwoli Wam na przeżycie niezapomnianych podwodnych chwil w niezwykle czystej wodzie w której przejrzystość (jesienią) sięga nawet 15 metrów! Akwen umożliwia przeprowadzenie nurkowań rekreacyjno – turystycznych i kursów niezależnie od poziomu wyszkolenia. Pod wodą zobaczycie: podwodne ściany opadające pionowo do 25m, jaskinie, wraki: duży wrak morskiego jachtu, drewniana żaglówka, parę samochodów i wiele innych atrakcji. Wejście do wody jest łagodne a dla samochodów dostępna jest przestrzeń parkingowa. Organizujemy też kursy i szkolenia na wszystkie stopnie nurkowe.

 

Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
ul. Radłowska 2, Piechcin Kujawsko-Pomorskie, Polska 88-192

Send message to listing owner

Podwodny dron – Gladius
Latarka XTAR

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2019

Sortowanie
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
22Mar - 23Mar 2209:00Mar 23Głębiny - Festiwal Filmów Nurkowych