Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Centrum Nurkowe Nowa AMA

15 września 2014 15:15
Telefon: 228 759 124,00
facebook: Nowa Ama FB
Adres:
ul. Batorego 20/362, Warszawa Mazowieckie, Polska 02-591
Opis:

Firma Centrum Nurkowe Nowa AMA została założona w październiku 1997 roku przez doświadczonych instruktorów od wielu lat zajmujących się nurkowaniem i jego rozwojem w Polsce. Od początku działalności nowa szkoła nurkowania przyjęła założenie o dostosowywaniu charakteru usług do indywidualnych potrzeb klientów oraz warunków hydrologicznych specyficznych dla danego regionu. Aby szkoła mogła w pełni realizować i obsługiwać poszczególne etapy edukacji nurkowej, w marcu 1999 obok szkoły został otwarty sklep nurkowy oferujący sprzęt zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Bardzo szybko specjalizacją sklepu stało się tworzenie ofert uwzględniających bieżące umiejętności klienta i charakter najczęściej wykonywanych przez niego nurkowań.

Specjalnie na potrzeby szkoleń rozszerzono standardy asekuracji, które po wdrożeniu znacząco zwiększyły komfort i bezpieczeństwo nurkowania. Programy nauczania były cały czas modyfikowane i dostosowywane do najnowszych rozwiązań technicznych sprzętu oraz badań nad fizjologią i patofizjiologią nurkowania. Dodatkową inspiracją przy tworzeniu metod dydaktycznych były obserwacje zachowań ludzkich w sytuacjach stresowych. Zespół CN Nowa AMA przyczynił się do powstania wielu opracowań i publikacji związanych z techniką i bezpieczeństwem nurkowania.

W roku 2000 firma jako druga w Polsce otrzymała od Komisji Działalności Podwodnej Certyfikat Jakości wyróżniający centra nurkowe o najwyższym poziomie szkoleń, zaplecza dydaktycznego, sprzedaży sprzętu, warunków socjalnych panujących w bazie nurkowej oraz organizacji wypraw nurkowych.

Do 2012 roku zrealizowano szkolenia dla ponad 3000 osób na wszystkie stopnie nurkowe oraz specjalizacje z zakresu nurkowania z wykorzystaniem nitroksu, nurkowania w suchych skafandrach, nurkowania na morzu i wrakach oraz nurkowania pod lodem. Dla bardziej doświadczonych nurków przygotowano zaawansowane programy technicznych nurkowań mieszankowych.

W 2012 zdecydowano całe swoje doświadczenie i zaangażowanie ulokować w dział sprzedaży sprzętu, serwisu, wypożyczalni i ubezpieczeń nurkowych. Skoncentrowanie się tylko na wybranych działach pozwoliło osiągnąć w zakresie ich działania jeszcze większą skuteczność i możliwość sprostania najwyższym wymaganiom naszych klientów…

 

Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
ul. Batorego 20/362, Warszawa Mazowieckie, Polska 02-591

Send message to listing owner

Podwodny dron – Gladius
Latarka XTAR

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2019

Sortowanie
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
22Mar - 23Mar 2209:00Mar 23Głębiny - Festiwal Filmów Nurkowych