Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Aquamatica

12 września 2014 10:21
Telefon: 713 446 899,00
Adres:
ul. Środkowa 5B, Wrocław Dolnośląskie, Polska 53-662
Opis:

Zapraszamy  do odwiedzenia naszego Sklepu Nurkowego we Wroławiu! Czekająna Ciebie zniżki, promocje i konkurencyjne ceny! 

Sklep nurkowy Aquamatic.pl to najlepiej wyposażony sklep nurkowy we Wrocławiu i jeden z najlepszych sklepów nurkowych w Polsce. W ofercie posiadamy sprzęt nurkowy dla początkującyh jak również dla zaawansowanych nurków. W sprzedaży znaleźć można również sprzęt do snorkelingu oraz sprzęt pływacki.

Nasz stacjonarny sklep nurkowy jest częścią Centrum Nurkowego Aquamatic, które oferuje profesjonalne szkolenia nurkowe, serwis sprzętu, napełnienie butli oraz wyjazdy nurkowe! Na miejscu możesz napełnić butlę dowolnym gazem z naszej oferty, oddać do serwidu swój uszkodzony sprzęt, czy wykupić Ubezpieczenie Nurkowe na wyjazd.

W naszym sklepie nurkowym we Wrocławiu znajdziesz wszystko – posiadamy sprzęt nurkowy z szeroką gamą kolorystyczną i rozmiarową! W sklepie znajdziesz taki sprzęt jak: skafandry, automaty, komputery, kamery, aparaty, maski, fajki, płetwy, jackety i skrzydła oraz wiele innych! W ofercie internetowego sklepu nurkowego (razem z produktami ‚na zamówienie’) posiadamy ponad 3 tysiące produktów!

Szukasz pomocy w wyboże najodpowiedniejszego sprzętu nurkowego? Na miejscu czekają na Ciebie wykwalifikowane osoby o wysokich uprawnieniach nurkowych, które służą pomocą oraz dobrą radą! Sklep Nurkowy Aquamatic Wrocław czynny jest od poniedziałku do piątku od 10 do 18 oraz w sobotę od 9 do 15 przy ul. Środkowej 5B (Wrocław-Centrum).

Send message to listing owner

Decathlon – płetwy

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń