Formy reklamowe dostępne na portalu divers24.pl

Dodane przez Administrator Czerwiec 16, 2011 22:27

Formy reklamowe dostępne na portalu divers24.pl

Billboard750x100px (do 20kB)Graficzny element reklamowy umieszczany w górnej części strony. Kliknięcie w billboard powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu. Ilość kontaktów użytkownika z reklamą oraz liczba kliknięć w baner jest rejestrowana w statystykach. Statystyki dostępne są „on line” przez 24 godziny na dobę.

Lokalizacja: u góry wszystkich stron witryny

Skyscraper (baner pionowy)160x600px (do 25kB)Graficzny element reklamowy umieszczany na szczycie lewej kolumny strony, o wielkości 160×600 pikseli i wadze do 25 kB. Kliknięcie w reklamę powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu. Ilość kontaktów użytkownika z reklamą oraz liczba kliknięć jest rejestrowana w statystykach. Statystyki dostępne są „on line” przez 24 godziny na dobę.

Lokalizacja: Po prawej stronie wszystkich stron witryny (przynajmniej część musi być widoczna po otwarciu się witryny)

Toplayer (warstwa wierzchnia)(do 40kB) Forma reklamy internetowej w postaci animacji realizowanej na przezroczystej warstwie nałożonej na serwis w przeglądarce internetowej. Daje ona niemal nieograniczone możliwości kreacyjne. Może wypełniać cały ekran lub posiadać ustalone rozmiary i wyświetlać się w określonym miejscu strony. Po krótkiej animacji na stronie internetowej pozostaje element reklamowy z aktywnym łączem do strony reklamodawcy lub możliwością ponownego odegrania animacji.

Double Billboard750x200px (do 20kB)Graficzny element reklamowy umieszczany w górnej części strony. Kliknięcie w billboard powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu. Ilość kontaktów użytkownika z reklamą oraz liczba kliknięć w baner jest rejestrowana w statystykach. Statystyki dostępne są „on line” przez 24 godziny na dobę.

Lokalizacja: u góry wszystkich stron witryny

Medium Rectangle300x250px (do 25kB)Reklamowy element graficzny umieszczony na stronie i otoczony jej kontentem (treścią), w sposób analogiczny do ilustracji w tekście np. gazety. Kliknięcie w reklamę powoduje automatyczne przejście do reklamowanego serwisu. Ilość kontaktów użytkownika z reklamą oraz liczba kliknięć jest rejestrowana w statystykach. Statystyki dostępne są „on line” przez 24 godziny na dobę.

Lokalizacja: Na wszystkich stronach witryny, przynajmniej część widoczna po otwarciu witryny.

 

Przeczytaj również: „Jak przygotować skuteczny baner reklamowy”

 

reklama-sg

Dopuszczalne formaty: jpeg/gif i swf

 

Plik swf powinien posiadać warstwę klikalną (button) z dowiązaniem:

on (release) {

getURL(_root.clickTag, "_blank");

}

Dodane przez Administrator Czerwiec 16, 2011 22:27

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Grudzień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń