Reklama w divers24

Dodane przez Administrator Czerwiec 16, 2011 22:27

Reklama w divers24

Chcesz umieścić u nas swoją reklamę, ale nie wiesz od czego zacząć? Odpowiedz nam na dwa proste pytania…

Sam decyduj ile osób ma odwiedzić Twoją stronę!

…a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Kożystaj z nie ograniczonej swobody w reklamie.

Divers24 jest wiodącą marką wśród polskich portali internetowych, traktujących o tematyce nurkowej. Codziennie publikujemy najświeższe newsy z kraju i ze świata, a także fotoreportaże materiały publicystyczne, edukacyjne i multimedialne. Nasi użytkownicy mają także dostęp do takich działów jak: forum dyskusyjne, ogłoszenia nurkowe, kalendarz wydarzeń nurkowych, galeria zdjęć oraz wiele innych.

Grono naszych czytelników stanowią pasjonaci nurkowania, nierzadko spędzający wiele czasu na przeglądaniu zawartości jaką oferuje portal. Po przez powierzchnię reklamową, dostępną na naszej witrynie, gwarantujemy możliwość dotarcia do konkretnej grupy odbiorców, aktywnie spędzających swój czas, nie tylko na nurkowaniu. Wpływa to bezpośrednio na wysoki współczynnik konwersji, dający najbardziej pożądane rezultaty.

Prowadzenie kampanii za pośrednictwem naszego serwisu, pomaga ukształtować markę, a stale pojawiające się banery reklamowe, pozwalają zaistnieć świadomości naszych użytkowników, zwiększając szansę ich konwersji na klienta.

Realizacją kampanii reklamowych na portalu divers24.pl zajmuje się firma Ad-vice Sp. z o.o

Dodane przez Administrator Czerwiec 16, 2011 22:27

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń