Karta MultiSport sposobem na szczęśliwych pracowników

Dodane przez Artykuł sponsorowany Sierpień 25, 2013 17:59

Karta MultiSport sposobem na szczęśliwych pracowników

Nie bez powodu od dawna mawia się, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. Doskonale wiedzą o tym pracodawcy, którzy nawiązali kontakt z Benefit Systems i zapewnili pracownikom dostęp do karty MultiSport. Daje ona możliwość korzystania z gamy zajęć sportowych. Taki dodatek do pensji jest dużym plusem każdej pracy, ponieważ zwiększa lojalność i motywację pracowników. Poza tym, systematyczny wysiłek fizyczny zapobiega wielu chorobom, tym samym zmniejszając prawdopodobieństwo absencji zawodowych.

Lista obiektów sportowych

Na kartamulitisport.pl znajdziemy najpotrzebniejsze informacje, które pozwolą nam znaleźć listę obiektów i zajęć sportowych. Karta MultiSport daje nieograniczony dostęp do siłowni, basenów i klubów fitness na terenie całego kraju. Jeśli jesteś jej użytkownikiem oszczędzasz dużą sumę pieniędzy, ponieważ Karta MultiSport obejmuje swoim zasięgiem najbardziej prestiżowe i najlepiej wyposażone obiekty. Oznacza, to oszczędność rzędu kilkuset złotych w skali miesiąca.

Witryna internetowa kartamultisport.pl zawiera na bieżąco aktualizowane mapki, dzięki którym możemy odnaleźć interesujące nas obiekty w najbliższej okolicy. Mapy przedstawiają informacje w bardzo czytelny sposób. Na stronie kartamultisport.pl znajdziemy też formularz, dzięki któremu możemy zaproponować nawiązanie współpracy z nowym partnerem programu MultiSport, wpisując dane obiektu, takie jak jego nazwa, adres, województwo. Poprzez witrynę kartamultisport.pl możemy również zadawać pytanie dotyczące zasad korzystania z karty MultiSport o jej oferty.

Program MultiSport – relaks

Karta MultiSport pozwala nam na zregenerowanie sił po ciężkim dniu pracy w łaźni, w jacuzzi czy w saunie. Lekarze zgodnie twierdzą, że korzystanie z takich atrakcji odblokowuje gruczoły łojowe i sprawia, że nasza skóra oczyszcza się. Z kolei, mikroklimat grot solnych działa antystresowo i poprawia wydolność układu oddechowego.

Dodane przez Artykuł sponsorowany Sierpień 25, 2013 17:59

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń